Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Zimowit" w Wiśle to idealne miejsce wypoczynku, przygotowania konferencji, zjazdu rodzinnego, kongresu, organizacji plenerowych eventów i aktywnego spędzania czasu.Położony blisko brzegu rzeki Wisły w zacisznym zakątku ośrodek oferuje swoim klientom zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe, gastronomiczne i bazę hotelową. Usytuowany w malowniczych Beskidach w pobliżu lasów w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, gwarantuje świeże powietrze, bliski kontakt z naturą oraz wiele ciekawych atrakcji.

Dogodny dojazd, urokliwa okolica, profesjonalna obsługa oraz komfortowe warunki pobytu, a także liczne wyciągi całoroczne, które cieszą się, szczególnie w zimie, uznaniem narciarzy i przyciągają wielu turystów. Nieopodal ośrodka jest stacja kolejowa, dworzec autobusowy, a ścisłe centrum Wisły oddalone jest o kilka minut drogi pieszo.

Wszyscy członkowie związków zawodowych wchodzących w skład Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych (Policja, Straż Pożarna i Straż Graniczna) mogą korzystać z cennika pobytu w naszym ośrodku jak dla osób uprawnionych.

CENY


Pojedyncze osoby ( dzieci i osoby dorosłe) – 60 zł za godzinę zegarową nauki


3-4 osobowa grupa ( dzieci i osoby dorosłe) – 40zł za godzinę zegarową nauki